Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Georg Trakli i shqipëruar, Dritëro Agolli

Rating 

Poezi të Georg Trakl të shqipëruara dhe përkthyera nga Dritëro Agolli 

ALL500.00
ALL425.00 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Georg Trakli i shqipëruar

Original: Georg Trakli i shqipëruar

Category: Poetry

Author: Dritëro Agolli

Publisher: Dritëro

Year: 2003

Pgs: 136

Weight: 0.160 kg

ISBN: 99927-34-65-6

This book is in Albanian

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Georg Trakli i shqipëruar, Dritëro Agolli

Georg Trakli i shqipëruar, Dritëro Agolli

Poezi të Georg Trakl të shqipëruara dhe përkthyera nga Dritëro Agolli 

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU000940

Brand: Ideart

Liber deti, Arian Leka

Review(s): 0

Title: Libër detiOriginal: Libër detiCategory: PoetryAuthor: Arian LekaPublisher: IdeartYear: 2009Pgs. 176Weight: 0.24 kgISBN: 978-99956-29-45-8

Price ALL500.00
More
There are not enough products in stock