All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Litota, Sabri Hamiti
  • Litota, Sabri Hamiti

Litota, Sabri Hamiti

SKU000769
Rating 
Title: LitotaPoetryAuthor: Sabri HamitiPublisher: OnufriPgs. 381 ; 21 cmISBN 978-99943-32-31-1Weight: 0.5 kg

Volume discounts

Quantity Discount You Save
3 ALL798.59 Up to ALL2,395.76
ALL900.00
ALL810.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description
Title: LitotaPoetryAuthor: Sabri HamitiPublisher: OnufriPgs. 381 ; 21 cmISBN 978-99943-32-31-1Weight: 0.5 kg
Product Details
Onufri
SKU000769
Reviews

Write your review

Litota, Sabri Hamiti

Litota, Sabri Hamiti

Title: LitotaPoetryAuthor: Sabri HamitiPublisher: OnufriPgs. 381 ; 21 cmISBN 978-99943-32-31-1Weight: 0.5 kg
Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU001956

Brand: Toena

Shtegtim pulebardhe, Alma Papamihali

Review(s): 0

Poetja Alma Papamihali është delikate, e dashuruar, që i qëmton me kujdes motivet dhe i punon me durim vargjet si te gdhendura në filigrane. Por nga ana tjetër, ajo është poete, ku herë - herë në mënyrë të natyrshme merr vrull shpirti bohem.

Price ALL450.00 Regular price ALL500.00
More
There are not enough products in stock