• Banner

Urna e vogel, Fatos Arapi
  • Urna e vogel, Fatos Arapi

Urna e vogël, Fatos Arapi

ALL1,000
Quantity
In stock

Description

Title: Urna e vogël, poezi të zgjedhura 1997 – 2003 (hard cover)
Original: Urna e vogël, poezi të zgjedhura 1997 – 2003
Category: Poetry
Author: Fatos Arapi
Publisher: Neraida
Year: 2014
Pgs: 198
Weight: 0.301 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001957

Publisher: Toena

Arome gruaje, Alma Papamihali

Alma Papamihali është ndër poetet bashkëkohore më të dashura. Kur bëj këtë përcaktim, gjithmonë kam parasysh krahasimin me poetët bashkëkohorë botërore. Deri më sot në letërsinë shqipe kam vleresuar Lasgushin për poezinë e ndjenjës, Xhevahir Spahiun për kulminacionin patatik dhe Koçi Petritin për lirikën e detajit.

Price ALL500
More
Out-of-Stock

Pasojat e dashurisë, Albana Shala

E shkruar me kulturë, imagjinatë, ritem dhe rrjedhshmëri poezia e Albana Shalës vjen natyrshëm si një rrëfim intim, personal, e që në të njëjtën kohë është po aq universal, sepse i përket secilit prej nesh.

Price ALL800
More
In stock
Comments (0)