• Banner

  • Reduced price

Fytyr pafundesie, Durim Caca

ALL600
ALL510 Save 15%
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Fytyr' pafundësie
Original: Fytyr' pafundësie
Category: Poetry
Author: Durim Çaça
Publisher: Ombra GVG
Year: 2009
Pgs. 160
Weight: 0.101 kg.
ISBN: 978-999-43-44-201-X

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Reference: SKU000123

Publisher: Ideart

Ikje nga shtrati, Alban Bala

(0)

Pas heshtjes gati 10-vjeçare, Alban Bala i kthehet botimeve dhe i rivjen lexuesit të tij me një përmbledhje novelash. Arti i këtij autori, përveç njohjes dhe sigurisë në përdorimin e teknikave të rrëfimit, është orientim i drejtë që di të zgjedhë tonalitete pa vrarë tinguj, që di të organizojë lëndë të psikës kolektive pa tretur nën të shenja të...

Price ALL425 Regular price ALL500
More
Out-of-Stock
16 other products in the same category:
chat Comments (0)