• Banner

  • Reduced price
Heshtjen duke germuar, Romeo Collaku
  • Heshtjen duke germuar, Romeo Collaku

Heshtjen duke germuar, Romeo Collaku

2087

Title: Heshtjen duke gërmuarOriginal: Heshtjen duke gërmuarCategory: PoetryAuthor: Romeo ÇollakuPublisher: PrinciYear: 2011Pgs. 52Weight: 0.22 kgISBN: 978-9928-4048-9-3

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL419 Up to ALL1,256
ALL500
ALL425 Save 15%
Quantity
In Stock

Description

Title: Heshtjen duke gërmuarOriginal: Heshtjen duke gërmuarCategory: PoetryAuthor: Romeo ÇollakuPublisher: PrinciYear: 2011Pgs. 52Weight: 0.22 kgISBN: 978-9928-4048-9-3

Product Details
Princi
2087
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Onufri

Qyteti tjetër, Artur Balli

(0)

Prej fillimit dhe deri në botimin e këtij libri, kam ndjekur plot kureshtje dhe emocion, krijimtarinë poetike të Artur Ballit si dhe shqipërimet e tij të shkëlqyera të poezisë madhore të romantikëve anglezë dhe, pothuaj, në çdo rast jam befasuar me temperamentin dhe dhuntitë e tij të lakmueshme poetike.

Price ALL850 Regular price ALL1,000
More
In stock
chat Comments (0)