• Banner

  • Reduced price

Rasell, nje hyrje e shkurter, A.C. Grayling

SKU000820

Title: Rasëll, një hyrje e shkurtër
Original: Russell, a very short introduction
Category: Philosophy
Author: A. C. Grayling
Albanian translator: Julian Qineti
Publisher: Ideart
Year: 2008
Pgs. 160
Weight: 0.204 kg
ISBN: 978-99943-43-82-9

ALL600
ALL510 Save 15%
Quantity
In Stock

Description

Title: Rasëll, një hyrje e shkurtër
Original: Russell, a very short introduction
Category: Philosophy
Author: A. C. Grayling
Albanian translator: Julian Qineti
Publisher: Ideart
Year: 2008
Pgs. 160
Weight: 0.204 kg
ISBN: 978-99943-43-82-9

Product Details
Ideart
SKU000820
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000165

Publisher: Ideart

Si të sillemi me gratë, Artur Shopenhauer

(0)

Me gratë natyra ka kryer një goditje mjeshtërore: ka bashkuar në një kohë të caktuar të rinisë, të gjitha bukuritë dhe yshtjet për të tërhequr fort vështrimet e përhumbura të burrave. Është natyra që krijon vashën për të cilën njerëzit mallkojnë njëri – tjetrin dhe popujt shfarosen.

Price ALL255 Regular price ALL300
More
Out-of-Stock

Qen kashte, John Gray

(0)

Ky libër konsiderohet si një vepër radikale në filozofi e cila sfidon supozimet tona plot lajlelule mbi çfarë do të thotë të jesh njerëzor. John Gray eksploron atë se si mund të jetë bota dhe jeta njerëzore pasi humanizmi të jetë braktisur përfundimisht.

Price ALL680 Regular price ALL800
More
In stock
chat Comments (0)