• Banner

Krimi dhe doket ne shoqerine e eger, Bronislaw Malinowski
  • Krimi dhe doket ne shoqerine e eger, Bronislaw Malinowski

Krimi dhe doket në shoqërinë e egër, Bronislaw Malinowski

ALL700
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Krimi dhe doket në shoqërinë e egër
Original: Crime and Custon in Savage Society
Category: Social sciences
Author: Bronislaw Malinowski
Albanian translator: Arsim Canolli
Publisher: Cuneus
Year: 2013
Pgs: 160
Weight: 0.194 kg.
ISBN: 978-9951-602-04-4

Product Details
CUNEOS
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001433

Publisher: UET Press

Nocione te logjikes, Philippe Thiry

(0)

Title: Nocione të logjikësOriginal: Notions de logique, methodes en sciences humanesCategory: Social sciencesAuthor: Philippe ThiryAlbanian translator: Elvis HoxhaPublisher: UET PressPgs. 144Weight: 0.258 kgISBN: 978-99956-39-06-8

Price CHF6.86
More
In Stock

Publisher: Pika pa Siperfaqe

Frikë dhe drithërimë, Përsëritja, Soren Kierkegaard

(0)

Në moshë të pjekur, e lexoi po atë rrëfenjë me admirim edhe më të madh, sepse jeta e kish thyer atë çka kishte qenë një e vetmë në qashtërsinë e përshpirtshme fëmijërore. Sa më shumë që plakej, aq më shpesh mendimet i ktheheshin tek ajo rrëfenjë, ngazëllimi i tij prej saj bëhej përherë e më i madh, e megjithatë përherë e më pak kuptonte rrëfenjën.

Price CHF6.86
More
In stock
chat Comments (0)