All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Dueli, Agron Tufa
  • Dueli, Agron Tufa

Dueli, Agron Tufa

Rating 
ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Dueli (hard cover)
Original: Dueli
Category: Novel
Author: Agron Tufa
Publisher: Onufri
Year: 2016
Pgs: 184
Weight: 0.425 kg.
ISBN: 978-9928-4354-6-0

Product Details
Onufri
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Dueli, Agron Tufa

Dueli, Agron Tufa

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Onufri

Kadare, Vepra e plote, vol. 4

Review(s): 0

Title: Kadare, Vepra e plotë, vëllimi i katërt (hard cover)Original: Kadare, Vepra e plotë, vëllimi i katërt (hard cover)Category: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2008Pgs. 496Weight: 0.751 kgISBN: 978-99943-42-45-7

Price ALL1,350.00 Regular price ALL1,500.00
More
In Stock

Brand: Toena

Stinë pandemie, Fatos Kongoli

Review(s): 0

Zëdhënësi i policisë i përligji veprimet e kryera, duke përmendur se përdorimi i gazit lotsjellës- kështu tha ai dhe jo i lëndëve helmuese luftarake – ishte një praktikë e njohur edhe në vendet më të zhvilluara të BE-së, thënë ndryshe Bashkimi Europian. Tek dëgjoja zëdhënësin, vrava mendjen të gjeja se kujt i drejtohej ai; përfaqësuesve të nderuar të...

Price ALL810.00 Regular price ALL900.00
More
In stock