All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Fjalor Persisht - Shqip
  • Fjalor Persisht - Shqip

Fjalor Persisht - Shqip

2147
Rating 
ALL3,500.00
ALL2,800.00 Save 20%
Quantity
In Stock

Description

Title: Fjalor Persisht – Shqip (hard cover)
Original: Fjalor Persisht – Shqip
Category: Dictionary
Author: Seyed Hossein Asghariu, Seydeh Lejla Asghariu, Bahrie Hadroj, Edin Lohja
Publisher: Toena
Year: 2010
Pgs. 904
Weight: 1.42 kg
ISBN: 978-99943-1-607-6

Product Details
2147
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Fjalor Persisht - Shqip

Fjalor Persisht - Shqip

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Fjalori i Marko Boçarit, Niko Stylos

Review(s): 0

Në këtë libër do të lexoni: 1 - Marko Boçari dhe fjalori i tij 2 - Pak fjalë për alfabetet arvanitase 3 - Gërmat toske ose epiroto-arvanitase 4 - Dorëshkrimi i Marko Boçarit 5 - Fjalor greqisht-arvanite e thjeshtë 6 - Fjalor avranite-greqisht 7 - Fjalë të greqishtes epirotase

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Publisher: EDFA Botime

Fjalor Shqip-Spanjisht, Izvi Koçi, Kristofor Ndreu

Review(s): 0

Ky fjalor ofron:  •Rreth 20 000 fjalë dhe shprehje nga më të përdorshmet në gjuhën letrare shqipe.  • Ndihmon për të komunikuar me lehtësi në jetën e përditshme.  • Përmban terma nga më kryesoret të shkencës, artit e të profesioneve të ndryshme.  • I përshtatshëm për tu mbajtur me vete kudo.

Price ALL880.00 Regular price ALL1,100.00
More
There are not enough products in stock