• Banner

  • Reduced price
Historia e programeve televizive amerikane, James Roman
  • Historia e programeve televizive amerikane, James Roman

Historia e programeve televizive amerikane, James Roman

ALL900
ALL765 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Historia e programeve televizive amerikane
Original: From daytime to primetime: the history of american television programs
Category: Journalism, sociology
Author: James Roman
Albanian translator: Evi Veliu, Pavjo Gjini
Publisher: Zenit Editions
Year: 2018
Pgs: 94
Weight: 0.552 kg.
ISBN: 978-9928-113-96-2

Product Details
Zenit Editions
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
14 other products in the same category:

Reference: SKU001445

Publisher: UET Press

Hyrje në komunikimin politik, Brian McNair

(0)

Më shumë se tetëdhjetë vjet më parë, Walter Lippman vërejti që praktika e demokracisë kishte "marrë kthesë". Procesi demokratik, që katër vjet pas përfundimit të Luftës së Parë Botërore iu duk me një shtrirje të padëgjuar më parë në historinë e njerëzimit, i shtyu faktorët politikë të përqafonin strategjitë e vetëdijshme të bindjes.

Price ALL850 Regular price ALL1,000
More
In Stock

Reference: SKU001302

Publisher: Papirus

Të shpëtojmë komunikimin, Dominique Wolton

(0)

Revolucioni i komunikimit është i vetmi revolucion i këtyre 50 viteve të fundit. Më shumë mesazhe, më shumë shpërndarës, më shumë mesazhmarrës. Më shpejt, më larg... Aktorët e kësaj përmbytjeje jemi ne. Komunikimi ndodhet kudo dhe është gjithnjë e më i pandashëm nga teknikat.

Price ALL595 Regular price ALL700
More
In Stock
chat Comments (0)