• Banner

Bazat e komunikimit pamor, Bo Bergstrom
  • Bazat e komunikimit pamor, Bo Bergstrom

Bazat e komunikimit pamor, Bo Bergstrom

ALL1,200
Quantity
In stock

Description

Title: Bazat e komunikimit pamor
Original: Essential of visual communication
Category: Social sciences
Author: Bo Bergström
Albanian translator: Aurora Guxholli, Sonila Danaj
Publisher: UET Press
Year: 2012
Pgs: 348
Weight: 0.401 kg.
ISBN: 978-99956-39-63-1

Product Details
UET Press
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Reference: SKU001302

Publisher: Papirus

Te shpetojme komunikimin, Dominique Wolton

(0)

Title: Të shpëtojmë komunikiminOriginal: Sauver la communicationCategory: Social sciencesAuthor: Dominique WoltonAlbanian translator: Saverina PashoPublisher: PapirusYear: 2009Pgs. 224Weight: 0.371 kgISBN: 978-99956-808-3-1

Price ALL700
More
In Stock

Reference: SKU001436

Publisher: UET Press

Komunikimi organizativ. Qasjet dhe prirjet.

(0)

Title: Komunikimi organizativ, Qasjet dhe prirjetCategory: Social sciencesAuthor: Michael J. Papa, Tom D. Daniels, Barry K. SpikerAlbanian translator: Belina BudiniPublisher: UET PressPgs. 378Weight: 0.65 kgISBN: 978-99956-39-12-9

Price ALL1,000
More
In Stock

Reference: SKU001445

Publisher: UET Press

Hyrje ne komunikimin politik, Brian McNair

(0)

Title: Hyrje në komunikimin politikOriginal: An introduction to political communicationCategory: Social sciencesAuthor: Brian McNairAlbanian translator: Jonila GodolePublisher: UET PressYear: 2009Pgs. 232Weight: 0.321 kgISBN: 978-99956-39-04-1

Price ALL1,000
More
In Stock
14 other products in the same category:

Reference: SKU001302

Publisher: Papirus

Te shpetojme komunikimin, Dominique Wolton

(0)

Title: Të shpëtojmë komunikiminOriginal: Sauver la communicationCategory: Social sciencesAuthor: Dominique WoltonAlbanian translator: Saverina PashoPublisher: PapirusYear: 2009Pgs. 224Weight: 0.371 kgISBN: 978-99956-808-3-1

Price ALL700
More
In Stock

Reference: SKU001445

Publisher: UET Press

Hyrje ne komunikimin politik, Brian McNair

(0)

Title: Hyrje në komunikimin politikOriginal: An introduction to political communicationCategory: Social sciencesAuthor: Brian McNairAlbanian translator: Jonila GodolePublisher: UET PressYear: 2009Pgs. 232Weight: 0.321 kgISBN: 978-99956-39-04-1

Price ALL1,000
More
In Stock
chat Comments (0)