All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Lordi i vogel, Frances H. Burnett

SKU000493
Rating 
ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
In Stock

Description

Title: Lordi i vogël
Original: Little Lord Fauntleroy
Category: Novel
Author: Frances H. Burnett
Albanian translator: Guri Shyti
Publisher: Omsca – 1
Year: 2001
Pgs. 176
Weight: 0.212 kg.

Product Details
OMSCA-1
SKU000493
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Lordi i vogel, Frances H. Burnett

Lordi i vogel, Frances H. Burnett

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000801

Publisher: Cabej

Shtrigat, Roald Dahl

Review(s): 0

A e dini si njihen shtrigat? Shtrigat prej vërteti, jo shtrigat e përrallës? Ç'ngjyrë ka pështyma e shtrigave? Po të hasni Shtrigëmadhen, e dini kush është kjo? Jua merr mendja se ç'ju punon ajo fëmijëve? Ç'erë bien kalamajtë për hundët e shtrigave?

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In Stock

Publisher: Aeditions

Përralla klasike

Review(s): 0

Por shumicën prej tyre nuk i keni hasur ndonjëherë dhe do ta shihni që janë mjaft të këndshme e interesante. Nuk duhet humbur rasti pa i lexuar e pa i njohur të gjitha përrallat klasike.

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock