All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Legjendat me te bukura, Vell. 1 Arian Leka
  • Legjendat me te bukura, Vell. 1 Arian Leka

Legjendat me te bukura, Arian Leka, vol. 1

SKU000612
Rating 
ALL500.00
ALL400.00 Save 20%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Legjendat më të bukura, vëllimi i parë
Original: Legjendat më të bukura, vëllimi i parë
Category: Legends
Author: Arian Leka
Publisher: Ideart
Year: 2004
Pgs. 200
Weight: 0.211 kg.

Product Details
Ideart
SKU000612
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Legjendat me te bukura, Arian Leka, vol. 1

Legjendat me te bukura, Arian Leka, vol. 1

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Poliana, Eleanor H. Porter

Review(s): 0

 Muzika i shtoi karakterit të saj butësinë, ndjeshmërinë dhe thellësinë në këndvështrimin e saj ndaj jetës. Autorja në romanin e saj “Poljana” në  njëfarë mënyre ka prenzantuar jetën dhe ndjenjat e saj.

Price ALL360.00 Regular price ALL450.00
More
In stock

Publisher: Botart

Arratisja nga biblioteka e Z. Limonçelo, Chris Grabensten

Review(s): 0

Kur Kaili merr vesh se krijuesi më i famshëm i lojërave në botë ka projektuar bibliotekën e re në qytet dhe në hapjen e saj do të zhvillojë një lojë në të cilën pjesëmarrësit do të kyçen në bibliotekë, ai është i vendosur të marrë pjesë. Por ai nuk ka kuptuar se marrja pjesë në të është veçse pjesa më e lehtë. 

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Reference: 9789928287090

Publisher: Aeditions

Shpikësit e mëdhenj

Review(s): 0

Shpikësit më të mëdhenj dhe idetë e historitë e tyre, nga më të pazakonshmet, te më të dobishmet, nga më të çuditshmet, tek ato që ndryshuan përgjithmonë botën dhe zakonet njerëzore do t’ju shpalosen te ky libër, autorët e të cilit do t’ju rrëfejnë për gjenialitetin e mendjes njerëzore.

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Zbuluesit e vegjël, Kur të rritem

Review(s): 0

Brenda faqeve të tij ka disa kapakë, të cilët fëmijët do t’i hapin plot kërshëri dhe kështu do të njihen me njerëzit që punojnë së bashku për të ndërtuar një shtëpi, do të shohin profesionet e ndryshme, me të cilat njerëzit merren në një spital, do të kuptojnë se si punohet me kafshët dhe si xhirohet një film etj. 

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock