• Banner

  • Reduced price

Kapiten Brekushi dhe beteja e madhe hakmarrëse e djalit qurrash bionik, vol. 1, Dav Pilkey

ALL600
ALL510 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Kapiten Brekushi dhe beteja e madhe hakmarrëse e djalit qurrash bionik, vol. 1

Original: Captain Underpants and the big, bad battle of bionic booger boy part 1

Category: Novel

Author: Dav Pilkey

Albanian translator: Nikolla Langore

Publisher: Bota Shqiptare 

Year: 2020

Pgs: 172

Weight: 0.235 kg

ISBN: 978-9928-00-459-8

This book is in Albanian

Product Details
Bota Shqiptare
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Botart

Arti i të qenit një adoleshent i shkëlqyer, Andy Cope, Andy Whittaker, Darrell Woodman, Amy Bradley

(0)

A e zini veten mat, duke thënë se jeta është e padrejtë? Ose se ju jeni viktimë e të pasurit së tepërmi detyra? Ose se mësuesit po kapen me ju për hiçgjë? Ose jeni duke fajësuar nënën tuaj kur nuk mund të gjeni këmishën tuaj të preferuar? Ashtu si mendoja!

Price ALL595 Regular price ALL700
More
In stock

Reference: SKU000211

Publisher: Aeditions

Përralla shqiptare 100 + 1 natë, Libri i dytë, Virgjil Muçi

(0)

Në këtë vëllim të dytë të përmbledhjes “Përralla shqiptare 100+1 natë”, magjia e pasurisë folklorike shqiptare, vazhdon... “Hysen Begu dhe xhindesha”, “Qerosi që vrau kuçedrën”, “Djali, shkabonja dhe e Bukura e dheut”, si dhe plot përralla të tjera, kanë ardhur nga gurra popullore drejt e në faqet e këtij libri që na tregon edhe një herë se përrallat nuk...

Price ALL1,020 Regular price ALL1,200
More
In Stock
chat Comments (0)