Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Agjencia Prindërore, David Baddiel
  • Agjencia Prindërore, David Baddiel
  • Agjencia Prindërore, David Baddiel

Agjencia Prindërore, David Baddiel

Rating 
ALL1,000.00
Quantity
In stock

Description

Title: Agjencia Prindërore, Zgjidh mamin dhe babin e përkyer
Original: The parent agency
Category: Novel
Author: David Baddiel
Albanian translator: Jim Field
Publisher: Botart
Year: 2019
Pgs: 384
Weight: 0.449 kg.
ISBN: 978-998-286-13-0

Product Details
Botart
Reviews

Write your review

Agjencia Prindërore, David Baddiel

Agjencia Prindërore, David Baddiel

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2301

Brand: Te tjere

Cikpaku, Hiqmet Mecaj

Review(s): 0

Title: ÇikpakuOriginal: ÇikpakuCategory: NovelAuthor: Hiqmet MeçajPublisher: ExtraYear: 2007Pgs. 144Weight: 0.161 kgISBN: 978-99956-16-02-1

Price ALL300.00
More
In Stock