All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Ditari i Gregut, U mbush kupa, Jeff Kinney
  • Ditari i Gregut, U mbush kupa, Jeff Kinney

Ditari i Gregut, U mbush kupa, vol.3 , Jeff Kinney

K8R5
Rating 
ALL700.00
ALL560.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Ditari i Gregut, U mbush kupa
Original: Diary of a wimpy kid: the last straw
Category: Novel
Author: Jeff Kinney
Albanian translator: Artan Miraka
Publisher: Ideart
Year: 2016
Pgs: 218
Weight: 0.275 kg.
ISBN: 978-9928-201-40-9

Product Details
Ideart
K8R5
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Ditari i Gregut, U mbush kupa, vol.3 , Jeff Kinney

Ditari i Gregut, U mbush kupa, vol.3 , Jeff Kinney

Write your review
You might also like

Reference: K8R5

Publisher: Ideart

Ditari i Gregut, Jeff Kinney

Review(s): 0

Të jesh fëmijë ta sjell në majë të hundës. Askush nuk e di këtë më mirë se Greg Hefli, që e gjen veten të ngecur në shkollën 9 – vjeçare, ku ngordhalaqi i vogël ndan korridoret me fëmijë më të gjatë, më të këqij, që madje edhe rruhen.

Price ALL560.00 Regular price ALL700.00
More
In stock

Publisher: Ideart

Ditari i Gregut, Ditë emocionuese, vol.13, Jeff Kinney

Review(s): 0

Dhe në qendër jane Gregu dhe miku i tij më i besuar, Roul Xhefersoni. Behet një luftë e ashpër per mbijetesë dhe Gregu me Roulin manovrojnë në katastrofën e lagjes përmes aleancave, tradhtive dhe bandave ndërluftuese. Pasi të shkrijë dëbora, Gregu me Roulin do të shfaqen si heron? Apo a do të arrijnë që të mbijetojnë, por të parë të nesërmen?

Price ALL630.00 Regular price ALL700.00
More
In stock
16 other products in the same category:

Reference: SKU001862

Publisher: Botart

Mirëkuptimi me familjen, Amy Lynch

Review(s): 0

Title: Mirëkuptimi me familjenOriginal: A smart girl's guide to understand her familyCategory: EducationalAuthor: Amy LynchAlbanian translator: Ivana TomcoPublisher: BotartYear: 2010Pgs. 74Weight: 0.245 kgISBN: 978-99956-774-8-0

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001870

Publisher: Te tjere

Ata kerkonin lumturine, Viktor Canosinaj

Review(s): 0

A group of Albanian children bored from the life in their country decide to seek happiness abroad, in the West and escape from home. Hiding nder an Italian military vehicle they embarked in a ferry-boat and arrived in Italy where experience many sufferings and adventures to understand in the end of their odyssey that there is no happiness waiting for them.

Price ALL160.00 Regular price ALL200.00
More
There are not enough products in stock