• Banner

  • Reduced price

Ola ia mban nga shtëpia, Ingunn Thon

Ola është një vogëlushe disi e pasigurt, por ka një dhunti të veçantë për shpikje dhe një shoqe për kokë, me të cilën nuk mërzitet kurrë. Në një nga shëtitjet e tyre të shkurtra në zemër të pyllit, dy vogëlushet zbulojnë një kuti postare të verdhë dhe të ndryshkur mes shkurreve. E pabesueshme! Në të gjendet një kartolinë drejtuar Olës, ku është shkruar “Përshëndetje! Jam unë. Të dua shumë.” 

ALL700
ALL595 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Ola ia mban nga shtëpia

Original: Ollis

Category: Novel

Author: Ingunn Thon

Albanian translator:  Violanda Canko

Publisher: Dituria

Year: 2020

Pgs: 196

Weight: 0.265 kg

ISBN: 978-9928-292-75-9

This book is in Albanian

Product Details
16 other products in the same category:
chat Comments (0)