All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Mbreteria sekrete 12, Labirinti i Mesnates, Rosie Banks
  • Mbreteria sekrete 12, Labirinti i Mesnates, Rosie Banks

Mbreteria sekrete 12, Labirinti i Mesnates, Rosie Banks

Rating 
ALL400.00
ALL320.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Mbretëria sekrete 12, Labirinti i Mesnatës
Original: Midnight Maze
Category: Novel
Author: Rosie Banks
Albanian translator: Linda Gashi
Publisher: Damo
Year: 2018
Pgs: 123
Weight: 0.151 kg
ISBN: 978-9951-642-81-1

Product Details
Te tjere
Reviews

Write your review

Mbreteria sekrete 12, Labirinti i Mesnates, Rosie Banks

Mbreteria sekrete 12, Labirinti i Mesnates, Rosie Banks

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Botart

Bisha e pallatit mbretëror, David Walliams

Review(s): 0

Në mes të natës, zhurma e hapave të një përndjekjeje të tmerrshme kumbon nëpër korridore. Është pikërisht çasti kur po marrin me forcë mamanë e shtrenjtë të Alfredit, vetë Mbretëreshën, për ta mbyllur në Kullën e Londrës. Alfredi duhet të bëhet i guximshëm e të ndërmarrë një mision të jashtëzakonshëm për ta shpëtuar atë... dhe mbarë botën.

Price ALL1,200.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock

Publisher: Aeditions

Margaritari i madh

Review(s): 0

Por një ditë, Atila i tmerrshëm, një mi i madh me një këmbë druri, ia behu papritur në fshatin e tyre dhe rrëmbeu Penin. A do t’ia dalë Tomi që ta çlirojë miken e vet nga kthetrat e Atilës dhe bandës së tij? 

Price ALL360.00 Regular price ALL400.00
More
In stock

Reference: 2952

Publisher: Morava

Shtepia Magjike mbi Peme 10, Qyteti i fantazmave ne perendim te diellit, Mary Pope Osborne

Review(s): 0

Title: Shtëpia Magjike mbi Pemë 10, Qyteti i fantazmave në perëndim të diellitOriginal: Ghost Town at SundownCategory: NovelAuthor: Mary Pope OsborneAlbanian translator: Edlira MullaPublisher: MoravaYear: 2008Pgs. 72Weight: 0.101 kgISBN: 978-99956-26-16-7

Price ALL192.00 Regular price ALL240.00
More
There are not enough products in stock