• Banner

Album me pjese pianistike, Kozma Lara

Rating 

Title: Album me pjesë pianistike
Original: Album me pjesë pianistike
Category: Art, musics
Author: Kozma Lara
Publisher: West Print
Year: 2013
Pgs. 168
Weight: 0.638 kg

ALL800
Quantity
In stock

Description

Title: Album me pjesë pianistike
Original: Album me pjesë pianistike
Category: Art, musics
Author: Kozma Lara
Publisher: West Print
Year: 2013
Pgs. 168
Weight: 0.638 kg

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
Reviews

Write your review

Album me pjese pianistike, Kozma Lara

Album me pjese pianistike, Kozma Lara

Title: Album me pjesë pianistike
Original: Album me pjesë pianistike
Category: Art, musics
Author: Kozma Lara
Publisher: West Print
Year: 2013
Pgs. 168
Weight: 0.638 kg

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001713

Publisher: Te tjere

Albania, a photographic journey 1858-1945, Loic Chauvin, Christian Raby

Review(s): 0

It is this golden age, from 1858 and the first Albanian photograph, to the end of the 1940s, which we will retrace in these pages. Albania possesses a photographic legacy which, though unique among the Balkans, has gone unnoticed both inside and outside its borders. Most images presented in this book have never before been the subject of exhibition or...

Price ALL3,300
More
Out-of-Stock

Reference: SKU001550

Publisher: Princi

Mbi skulpturën, Leon Battista Albertini

Review(s): 0

Botimi që po ju paraqesim, redaktuar dhe renditur (në italisht) nga Marco Collareta, është mbështetur në versionin original në gjuhën latine dhe na lejon të kuptojmë plotësisht e një teksti thelbësor mbi teorinë e origjinës së figurave (imazheve).

Price ALL400
More
In Stock

Reference: SKU001771

Publisher: Dituria

Historia e Bukurisë, Umberto Eco

Review(s): 0

Një arsye e dukshme pse shumë njerëz nuk e kanë ndjenjën e duhur të bukurisë, është mungesa e asaj delikatese të përfytyrimit që nevojitet për të arritur te ndijimi i emocioneve të tilla më të holla. Gjithkush hiqet sikur e ka një delikatesë të tillë, gjithkush flet për të dhe përpiqet t'ia përshtatë asaj çdo shije a ndjenjë.

Price ALL4,000
More
In stock

Reference: SKU001714

Publisher: Te tjere

Albania, un voyage photographique 1858-1945, Loic Chauvin, Christian Raby

Review(s): 0

It is this golden age, from 1858 and the first Albanian photograph, to the end of the 1940s, which we will retrace in these pages. Albania possesses a photographic legacy which, though unique among the Balkans, has gone unnoticed both inside and outside its borders. Most images presented in this book have never before been the subject of exhibition or...

Price ALL2,700
More
Out-of-Stock