• Banner

Evolucioni gjuhesor, Robert Thomanikaj, vol. 3
  • Evolucioni gjuhesor, Robert Thomanikaj, vol. 3

Evolucioni gjuhësor, Robert Thomanikaj, vol. 3

ALL700
Quantity
In stock

Description

Title: Evolucioni gjuhësor, vëllimi i tretë
Original: Evolucioni gjuhësor, vëllimi i tretë
Category: Linguistics
Author: Robert Thomanikaj
Publisher: Botime Vllamasi
Year: 2014
Pgs: 444
Weight: 0.397 kg.
ISBN: 978-9928-179-41-8

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Onufri

Gjuha shqipe dhe historia e saj, Shaban Demiraj

Gjuhëtar, profesor, akademik, anëtar i ASHAK, Mësues i Popullit. Në vitet 1993 – 1997 ka qenë kryetar i Akademisë së Shkencave të Shqipërisë. Lindi në Vlorë. Kreu shkollën e mesme (medresenë) në Tiranë dhe studimet e larta në degën e gjuhës shqipe e të letërsisë në Institutin Pedagogjik Dyvjeçar (1946 – 1948) dhe më pas në Institutin e Lartë Pedagogjik...

Price ALL3,000
More
Out-of-Stock
Comments (0)