Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Carere Patria (Mungesa e Atdheut), Migjen Kelmendi
  • Carere Patria (Mungesa e Atdheut), Migjen Kelmendi

Carere Patria (Mungesa e Atdheut), Migjen Kelmendi

2510
Rating 
ALL490.00
ALL416.50 Save 15%
Quantity
In Stock

Description

Title: Carere Patria (Mungesa e Atdheut)
Original: Carere Patria (Mungesa e Atdheut)
Category: Essay
Author: Migjen Kelmendi
Publisher: Çabej
Pgs: 92
Weight: 0.151 kg

Product Details
Cabej
2510
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Carere Patria (Mungesa e Atdheut), Migjen Kelmendi

Carere Patria (Mungesa e Atdheut), Migjen Kelmendi

Write your review
You might also like

Brand: Toena

Shqiperia dhe Kosova, Rexhep Qosja

Review(s): 0

Title: Shqipëria dhe Kosova, si janë dhe si do të duhej të jenëOriginal: Shqipëria dhe Kosova, si janë dhe si do të duhej të jenëCategory: History, political scienceAuthor: Rexhep QosjaPublisher: ToenaYear: 2013Pgs. 472Weight: 0.771 kgISBN: 978-99943-1-895-7

Price ALL1,190.00 Regular price ALL1,400.00
More
In Stock
16 other products in the same category: