• Banner

Lufta e fundshekullit XX per Kosoven, Ismet Hajrullahu

2969

Title: Lufta e fundshekullit XX për Kosovën (hard cover)
Original: Lufta e fundshekullit XX për Kosovën
Category: History
Author: Ismet Hajrullahu
Publisher: Ura
Year: 2012
Pgs. 384
Weight: 0.601 kg
ISBN: 978-9951-512-45-9

ALL1,000
Quantity
In Stock

Description

Title: Lufta e fundshekullit XX për Kosovën (hard cover)
Original: Lufta e fundshekullit XX për Kosovën
Category: History
Author: Ismet Hajrullahu
Publisher: Ura
Year: 2012
Pgs. 384
Weight: 0.601 kg
ISBN: 978-9951-512-45-9

Product Details
Te tjere
2969
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000847

Publisher: Te tjere

Skënderbeu, Oliver Jens Schmitt

(0)

Jeta e Skënderbeut nuk ishte nje marshim triumfal, por një luftë e vazhdueshme për mbijetesë, e mbushur me disfata, situata në dukje pa rrugëdalje, por shpesh edhe me kthesa të papritura të fatit. Pa vullnetin e prijësit, pasuesit e rraskapitur do t'u ishin nënshtruar herët osmanëve. 

Price ALL1,500
More
In stock

Reference: 2140

Publisher: Te tjere

Masakra e Tivarit, Uran Butka

(0)

Title: Masakra e Tivarit dhe përgjegjësia e shtetit shqiptarOriginal: Masakra e Tivarit dhe përgjegjësia e shtetit shqiptarCategory: HistoryAuthor: Uran ButkaPublisher: ASD studioYear: 2011Pgs. 272Weight: 0.33 kgISBN: 978-9956-40-60-6

Price ALL1,000
More
Out-of-Stock

Publisher: Botart

Altin Dardha, Ferdinand Dervishi

(0)

Berati, një qytet i shquar për bashkëjetesën dhe qytetarinë, në mënyrë të befasishme gdhihet i copëtuar nga bandat, i dhunuar, i ngujuar brenda mureve të shtëpive dhe me një bilanc tragjik jetësh të humbura.

Price ALL1,000
More
In stock
chat Comments (0)