Categories

Manufacturers

Suppliers

Kenget e Serafina Topise, Jeronim de Rada Maximize

Kenget e Serafina Topise, Jeronim de Rada

Title: Këngët e Serafina Topisë, një pasqyrë e jetës njerëzore
Original: Këngët e Serafina Topisë, një pasqyrë e jetës njerëzore
Category: Poem
Author: Jeronim de Rada
Publisher: Argeta LMG
Year: 2007
Pgs. 192
Weight: 0.178 kg
ISBN: 978-99956-17-09-9

More details

2164

Availability: In Stock

$6.76

Reduced price!

-20%

$8.45

Customers who bought this product also bought:

 • 100 vjet pavaresi, Blendi Fevziu

  100 vjet...


  Title: 100 vjet pavarësi, një ekskursion në...

 • Juvenilia dhe vjersha te tjera, Ndre Mjeda

  Juvenilia...


  Title: Juvenilia dhe vjersha të tjeraOriginal:...

 • Butroti, Neritan Ceka

  Butroti,...


  Title: ButrotiOriginal: ButrotiAuthor: Neritan...

Title: Këngët e Serafina Topisë, një pasqyrë e jetës njerëzore
Original: Këngët e Serafina Topisë, një pasqyrë e jetës njerëzore
Category: Poem
Author: Jeronim de Rada
Publisher: Argeta LMG
Year: 2007
Pgs. 192
Weight: 0.178 kg
ISBN: 978-99956-17-09-9