• Banner

Testamenti Politik, Adolf Hitler
  • Testamenti Politik, Adolf Hitler

Testamenti Politik, Adolf Hitler

2519

Title: Testamenti Politik
Original: The political Testament
Category: History
Author: Adolf Hitler
Albanian translator: Zef Shala
Publisher: Helga's Secrets
Year: 2012
Pgs. 184
Weight: 0.24 kg
ISBN: 978-99956-816-3-3

 

ALL850
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Testamenti Politik
Original: The political Testament
Category: History
Author: Adolf Hitler
Albanian translator: Zef Shala
Publisher: Helga's Secrets
Year: 2012
Pgs. 184
Weight: 0.24 kg
ISBN: 978-99956-816-3-3

Product Details
Helga's Secrets
2519
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Botimet Dudaj

Agjentë perandorakë, Noel Malcolm

(0)

Agjentë perandorakë përshkruan shtigjet e ndjekura nëpër Mesdheun lindor dhe sterenë europiane të tij nga pjesëtarë të një familjeje venedikase-shqiptare, pothuajse të gjithë të padukshëm për historinë deri më sot.

Price ALL1,800
More
In stock

Publisher: Te tjere

Lufta e Trojës, luftë pellazgo – ilire, Elena Kocaqi

(0)

Ky studim synon të trajtojë Luftën e Trojës nga konteksti historik dhe human e shkëputur nga konteksti mitologjik dhe hyjnor. Disa autorë antikë dhe modernë e kanë trajtuar këtë luftë vetëm nga ana mitologjike duke përzier hyjnitë me njerëzit, por ka fakte historike të mjaftueshme për ta trajtuar atë nga ana humane.

Price ALL1,000
More
In stock
chat Comments (0)