All best sellers
  • Reduced price
Liberale dhe komunitare, Stephen Mulhall, Adam Swift
  • Liberale dhe komunitare, Stephen Mulhall, Adam Swift

Liberale dhe komunitare, Stephen Mulhall, Adam Swift

SKU001988
Rating 

Title: Liberalë dhe komunitarë
Original: Liberals & communitarians
Category: Political Studies
Author: Stephen Mulhall, Adam Swift
Albanian translator: Krenar Hajdëri
Publisher: Dudaj
Year: 2012
Pgs. 460
Weight: 0.50 kg
ISBN: 978-99943-0-228-4

 

ALL1,200.00
ALL960.00 Save 20%
Quantity
Last items in stock

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Description

Title: Liberalë dhe komunitarë
Original: Liberals & communitarians
Category: Political Studies
Author: Stephen Mulhall, Adam Swift
Albanian translator: Krenar Hajdëri
Publisher: Dudaj
Year: 2012
Pgs. 460
Weight: 0.50 kg
ISBN: 978-99943-0-228-4

 

Product Details
SKU001988
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Liberale dhe komunitare, Stephen Mulhall, Adam Swift

Liberale dhe komunitare, Stephen Mulhall, Adam Swift

Title: Liberalë dhe komunitarë
Original: Liberals & communitarians
Category: Political Studies
Author: Stephen Mulhall, Adam Swift
Albanian translator: Krenar Hajdëri
Publisher: Dudaj
Year: 2012
Pgs. 460
Weight: 0.50 kg
ISBN: 978-99943-0-228-4

 

Write your review
You might also like

Reference: SKU001117

Brand: Botimet Dudaj

Zhvillimi si liri, Amartya Sen

Review(s): 0

Sen propozon një teori të zhvillimit ekonomik global, që është e fuqishme, madhështore, dhe në të njëjtën kohë shumë e thjeshtë... Një punim frymëzues i njërit prej mjeshtërve të mëdhenj të shkencave shoqërore.

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In Stock
16 other products in the same category:

Reference: 2738

Brand: Tirana Times

Hyrje ne Shkencat Politike, W. Philips Shiveley

Review(s): 0

Title: Hyrje në Shkencat PolitikeOriginal: Power and Choice, An introduction to Political ScienceCategory: Political sciencesAuthor: W. Philips ShiveleyAlbanian translator: Shpëtim Çuçka, Elvina Jusufaj, Mirlinda ShaqiriPublisher: Tirana TimesYear: 2012Pgs. 584Weight: 0.69 kgISBN: 978-99956-736-3-5  

Price ALL960.00 Regular price ALL1,200.00
More
Last items in stock