Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
Shperberja e kombeve, Robert Cooper
  • Shperberja e kombeve, Robert Cooper

Shperberja e kombeve, Robert Cooper

SKU001987
Rating 

Title: Shpërbërja e kombeve, rend dhe kaos në shekullin e njëzet e një
Original: The breaking of nations, order and chaos in the twenty - first century
Category: Political sciences
Author: Robert Cooper
Albanian translator: Ilir Gjoni
Publisher: Dudaj
Year: 2011
Pgs. 256
Weight: 0.25 kg
ISBN: 978-99943-0-227-7

 

ALL900.00
Quantity
In Stock

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
Description

Title: Shpërbërja e kombeve, rend dhe kaos në shekullin e njëzet e një
Original: The breaking of nations, order and chaos in the twenty - first century
Category: Political sciences
Author: Robert Cooper
Albanian translator: Ilir Gjoni
Publisher: Dudaj
Year: 2011
Pgs. 256
Weight: 0.25 kg
ISBN: 978-99943-0-227-7

 

Product Details
SKU001987
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Shperberja e kombeve, Robert Cooper

Shperberja e kombeve, Robert Cooper

Title: Shpërbërja e kombeve, rend dhe kaos në shekullin e njëzet e një
Original: The breaking of nations, order and chaos in the twenty - first century
Category: Political sciences
Author: Robert Cooper
Albanian translator: Ilir Gjoni
Publisher: Dudaj
Year: 2011
Pgs. 256
Weight: 0.25 kg
ISBN: 978-99943-0-227-7

 

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU002062

Brand: IDK

Globalizimi i Islamit, Olivier Roy

Review(s): 0

Title: Globalizimi i IslamitOriginal in French: L'Islam mondialiseCategory: Political sciencesAuthor: Olivier RoyAlbanian translator: Aleko MingaPublisher: IDKYear: 2011Pgs. 224Weight: 0.25 kgISBN: 978-9928-4051-4-2  

Price ALL650.00
More
Last items in stock

Reference: SKU001202

Brand: Te tjere

Pertej Jeruzalemit, Peter Stockton

Review(s): 0

Title: Përtej JeruzalemitCategory: HistoryAuthor: Peter StocktonAlbanian translator: Nermin BegzadePublisher: ErasmusYear: 2008Pgs. 176Weight: 0.14 kg  

Price ALL422.00
More
There are not enough products in stock

Reference: 2641

Brand: Plejad

Toka dhe deti, Carl Schmitt

Review(s): 0

Title: Toka dhe detiOriginal: Land und MeerCategory: HistoryAuthor: Carl SchmittAlbanian translator: Gaqo KarakashiPublisher: PlejadYear: 2011Pgs. 96Weight: 0.12 kgISBN: 978-99956-57-63-5  

Price ALL600.00
More
Last items in stock