• Banner

  • Out-of-Stock
Alfabeti i gjuhes shqipe dhe Kongresi i Manastirit
  • Alfabeti i gjuhes shqipe dhe Kongresi i Manastirit

Alfabeti i gjuhes shqipe dhe Kongresi i Manastirit

ALL800
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Alfabeti i gjuhës shqipe dhe Kongresi i Manastirit (hard cover)
Category: History
Author: Several
Year: 1972
Pgs: 453
Weight: 0.678 kg.

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Vepra, Thimi Mitko

Me rastin e 100 vjetorit të botimit të monumentit më të rëndësishëm folklorik të së kaluarës, "Bletës shqiptare", po jepet, bashkë me një ribotim të zgjeruar të kësaj vepre, edhe një përmbledhje e shkrimeve të autorit të saj, rilindësit tonë të shquar, Thimi Mitko.

Price ALL1,200
More
Out-of-Stock
Comments (0)