All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Kryengritesja, libri i dyte, Veronica Roth

Rating 
ALL800.00
ALL640.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Kryengritësja, libri i dytë
Original: Insurgent
Category: Novel
Author: Veronica Roth
Albanian translator: Taulant Hatia
Publisher: Morava
Year: 2014
Pgs. 372
Weight: 0.401 kg.
ISBN: 978-9928-169-18-1

Product Details
Morava
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Kryengritesja, libri i dyte, Veronica Roth

Kryengritesja, libri i dyte, Veronica Roth

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Living

Vjehrra, Sally Hepworth

Review(s): 0

E sjellshme, miqësore dhe gjithmonë bujare, Dajana gjithashtu mban distancë nga nusja e djalit, me gjithë përpjekjet e saj të vazhdueshme për t’ia fituar zemrën. Një gur themeli në shoqërinë amerikane, ndihmëse e vajzave dhe grave refugjate dhe një grua e dashuruar marrëzisht me të shoqin edhe pas disa dekadash martesë, askush nuk mund të thotë një fjalë...

Price ALL1,080.00 Regular price ALL1,200.00
More
In stock