• Banner

  • Reduced price
Gdhende shenjën, Veronica Roth
  • Gdhende shenjën, Veronica Roth

Gdhende shenjën, Veronica Roth

ALL1,000
ALL850 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Gdhende shenjën
Original: Carve the Mark
Category: Novel
Author: Veronica Roth
Albanian translator: Taulant Hatia
Publisher: Morava
Year: 2019
Pgs: 406
Weight: 0.431 kg.
ISBN: 978-9928-208-81-1

Product Details
Morava
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Dituria

E bardha dhe e zeza, Malorie Blackman

(0)

Kallumi, gjashtëmbëdhjetë vjeç, i bardhë, është një qeros, pra qytetar i dorës së dytë, në një botë të sunduar nga njerezit me ngjyre... Sefi, katërmbëdhjetë vjeç, e zezë, është një Kros, vajza e njërit prej burrave më të fuqishëm në vend...

Price ALL765 Regular price ALL900
More
In stock
chat Comments (0)