• Banner

  • Reduced price
Bel Ami, Gi de Mopasan
  • Bel Ami, Gi de Mopasan

Bel Ami, Gi de Mopasan

SKU000999

Title: Bel Ami
Category: Novel
Author: Guy de Maupassant
Translator: Misko Treska
Publisher: Dituria
2002
Pgs. 280
Weight: 0.308 Kg
ISBN: 99927-31-86-9

 

ALL700
ALL595 Save 15%
Quantity
In Stock

Description

Title: Bel Ami
Category: Novel
Author: Guy de Maupassant
Translator: Misko Treska
Publisher: Dituria
2002
Pgs. 280
Weight: 0.308 Kg
ISBN: 99927-31-86-9

 

Product Details
SKU000999
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Kallamishte në erë, Grazia Deledda

(0)

Libri "Kallamishte në erë", i cili e pa dritën e botimit në vitin 1913, është romani më i lexuar dhe më i përkthyer i autores Deledda. Në Galte, jetojnë damat Pintor, dikur pjesë e aristokracisë çifligare tashmë të rrënuar, të cilat nuk dinë t'i përshtaten shoqërisë që ndryshon, ku tregtarët dhe fajdexhinjtë bëjnë ligjin.

Price ALL765 Regular price ALL900
More
In stock

Reference: SKU001618

Publisher: OMBRA GVG

Kryeveprat, Dino Buzzati

(0)

Dino Buzzati me më të mirat e krijimtarisë së tij vjen në një opus letrar. E para përmbledhje e plotë përfshin romanet "Një dashuri" dhe "Shkretëtira e Tartarëve", të sjella në shqip nga përkthyesi i njohur Dritan Çela, si dhe 60 tregime të përkthyera nga Hasan Bregu, pjesa më e madhe e të cilave ishte e panjohur më parë për publikun shqiptar.

Price ALL2,125 Regular price ALL2,500
More
In stock
chat Comments (0)