All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Varrimi i nje armiku te popullit, Glori Husi
  • Varrimi i nje armiku te popullit, Glori Husi

Varrimi i nje armiku te popullit, Glori Husi

Rating 
ALL600.00
ALL540.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Varrimi i një armiku të popullit
Category: Short story
Author: Glori Husi
Publisher: Dudaj
Year: 2017
Pgs: 120
Weight: 0.151 kg.
ISBN: 978-99943-0-486-8

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Varrimi i nje armiku te popullit, Glori Husi

Varrimi i nje armiku te popullit, Glori Husi

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Morphina (ebook), Ada Çapi

Review(s): 0

Një farmaci e re dhe moderne hapet në lagjen më të vjetër të Tiranës dhe pikërisht në një rrugicë "të gjerë nga njëra pasqyrë e Benzit të fundit te tjera". E qetë në dukje, me rregullat e saj të pashkruara, rrugica fsheh sekrete qindravjeçare rrënqethëse që bien mbi vajzën si evente të njëpasnjëshme. Autorja sjell këtë roman në formatin elektronik falas...

Price ALL0.00
More
In stock

Reference: SKU001017

Brand: Dituria

Debimi, Udha per ne ferr, Miho Gjini

Review(s): 0

Title: Dëbimi - Udha për në ferr (The Expulsion - The Way to Hell)Ditar i shkruar në dy kohë (Diary written in two periods)Author: Miho GjiniPublisher: DituriaYear: 2003Pgs. 268Weight: 0.3 kgISBN: 99927-59-04-6

Price ALL540.00 Regular price ALL600.00
More
There are not enough products in stock