• Banner

Qytetet e Shqipërisë, Sami Frashëri

ALL1,000
Quantity
In stock

Description

Titulli: Qytetet e Shqipërisë
Origjinali: Qytetet e Shqipërisë
Kategoria: Histori
Autori: Sami Frashëri
Botues: Reklama
Viti: 2021
Fq. 232
Pesha: 0.300 kg
ISBN: 978-9928-308-31-3
Ky libër është në gjuhën shqipe

Product Details
Reklama
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
You might also like
16 other products in the same category:

Publisher: Te tjere

Këngë të Milosaos, Jeronim de Rada

Jeronim De Rada lindi më 1814 në fshatin e vogël dhe piktoresk Maki të Kozencës, jo larg nga Shënmitër Korona, qendër e kolegjit arbëresh Shën – Adrianit. Në këtë kolegj De Rada i ri kreu studimet e para, që patën rëndësi të veçantë për formimin e personalitetit të tij.

Price ALL400
More
In stock

Publisher: Te tjere

Vepra, Thimi Mitko

Me rastin e 100 vjetorit të botimit të monumentit më të rëndësishëm folklorik të së kaluarës, "Bletës shqiptare", po jepet, bashkë me një ribotim të zgjeruar të kësaj vepre, edhe një përmbledhje e shkrimeve të autorit të saj, rilindësit tonë të shquar, Thimi Mitko.

Price ALL1,200
More
Out-of-Stock
Comments (0)