Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Letërsia dhe zotat, Roberto Calasso
  • Letërsia dhe zotat, Roberto Calasso

Letërsia dhe zotat, Roberto Calasso

Rating 
ALL1,000.00
Quantity
In stock

Description

Title: Letërsia dhe zotat
Original: La letteratura e gli dei
Category: Literature critics
Author: Roberto Calasso
Albanian translator: Arnisa Hoxhalli
Publisher: Aleph
Year: 2019
Pgs: 192
Weight: 0.277 kg.
ISBN: 978-9928-44-99-8-6

Product Details
Aleph
Reviews

Write your review

Letërsia dhe zotat, Roberto Calasso

Letërsia dhe zotat, Roberto Calasso

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: SKU000289

Brand: Cabej

Anektoda, Ihsan Cabej

Review(s): 0

TitulliAnektodaZgjodhi e përktheuIhsan ÇabejShtëpia botueseÇabej, 2007f. 628Pesha: 0.98 Kg.

Price ALL1,150.00
More
There are not enough products in stock