• Banner

  • Reduced price
Përgjigje të shkurtra për pyetjet madhore, Stephen Hawking
  • Përgjigje të shkurtra për pyetjet madhore, Stephen Hawking

Përgjigje të shkurtra për pyetjet madhore, Stephen Hawking

ALL1,000
ALL850 Save 15%
Quantity
In stock

Description

Title: Përgjigje të shkurtra për pyetjet madhore
Original: Brief Answers to the Big Questions
Category: Physics
Author: Stephen Hawking
Albanian translator: Blendi Lami
Publisher: Minerva
Year: 2019
Pgs: 268
Weight: 0.405 kg.
ISBN: 978-9928-265-10-4

Product Details
Te tjere
16 other products in the same category:

Reference: SKU000221

Publisher: Te tjere

Albanian Verbs, The Art of Conjugation

(0)

The Albanian verb is arguably the most difficult part of the language to master for foreign students. Until now, a practical, clear, and succinct explanation of verbs in Albanian hasn't existed. Books already in existence were far too complicated for the average language learner, or had no practical features, such as tables and especially exercises.

Price ALL1,275 Regular price ALL1,500
More
Out-of-Stock

Reference: SKU001186

Publisher: Onufri

Fjalor Kinezce - Shqip, Donika Titka

(0)

Fjalori, në 304 faqe, ka rreth 22,000 fjalë dhe mjaft sinonime. Për zgjedhjen e tyre jemi bazuar në fjalorin e vitit 1987, botuar në Shanghai, shi jong bën (lexues praktik), si dhe në fjalorin e botuar së pari në 2002-in e të ribotuar disa herë, xin shi yjong han yu ke ben (lexues i ri praktik i gjuhës kineze) nga Instituti i Gjuhës e Kulturës kineze, Pekin.

Price ALL1,275 Regular price ALL1,500
More
In Stock
chat Comments (0)