• Banner

  • Reduced price
Sekrete bukurie dhe mireqenieje
  • Sekrete bukurie dhe mireqenieje

Sekrete bukurie dhe mireqenieje

2502
ALL800
ALL680 Save 15%
Quantity
In Stock

Description

Title: Sekrete bukurie dhe mirëqenieje
Original: Objectif Minceur
Category: Utilitarian book
Albanian translator: Elona Toro
Publisher: Pegi
Year: 2012
Pgs. 128
Weight: 0.315 kg.
ISBN: 978-9928-124-81-4

Product Details
2502
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
You might also like

Publisher: Onufri

20 e ca, 20 e gjithçka, Christine Hassler

(0)

Po vuan nga zhdehja prej pritshmërive? A të mundon mendimi se nuk ke bërë sa duhet? Apo ke bërë gjithçka që mundesh dhe nuk e di se ç'vjen pas kësaj? Nëse ndonjëherë e ke pyetur veten se përse nuk po iu gëzohesh "viteve të mira të jetës" dhe përse ende je e çoroditur për zgjedhjet që ke bërë apo duhet të bësh, ky libër është për ty.

Price ALL765 Regular price ALL900
More
In stock
16 other products in the same category:

Publisher: Cabej

Fjalë për fjalë, Ardian Vehbiu

(0)

Si degë e dijes, gjuhësia ngjall interes dhe kuriozitet të madh te njerëzit, sidomos tek të gjithë ata që duan të shkruajnë "me drejtshkrim", ata që duan ta mbajnë shqipen të pastër "nga fjalët e huaja", dhe ata të tjerët, më në fund, që kërkojnë tek etimologjia një mbështetje për besimin e tyre të patundur se jona është nga "gjuhët më të vjetra të botës".

Price ALL1,275 Regular price ALL1,500
More
In stock
chat Comments (0)