All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Shpirti, Brian L. Weiss
  • Shpirti, Brian L. Weiss

Shpirti, Brian L. Weiss

Rating 

Një libër i jashtëzakonshëm për rimishërimin dhe jetët e shkuara, mishëruar në të njëjtin trup, atë të Katerinës, pacientes së dr. Brian Weiss. Një histori plot mister e të panjohura të aq shumë përfolura të teorisë së rishpirtërimit që të fal shpresë për të nesërmen.

ALL900.00
ALL720.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Shpirti, trupi vdes, shpirti kthehet
Original: Many lives, Many masters
Category: Psychology
Author: Brian L. Weiss
Albanian translator: Timo Flloko
Publisher: Dudaj
Year: 2013
Pgs. 200
Weudht: 0.231 kg.
ISBN: 978-99943-0-197-3

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shpirti, Brian L. Weiss

Shpirti, Brian L. Weiss

Një libër i jashtëzakonshëm për rimishërimin dhe jetët e shkuara, mishëruar në të njëjtin trup, atë të Katerinës, pacientes së dr. Brian Weiss. Një histori plot mister e të panjohura të aq shumë përfolura të teorisë së rishpirtërimit që të fal shpresë për të nesërmen.

Write your review
16 other products in the same category: