• Banner

  • Reduced price
Rruga ne te cilen rralle shkohet, Scott Peck
  • Rruga ne te cilen rralle shkohet, Scott Peck

Rruga ne te cilen rralle shkohet, Scott Peck

SKU000617

TitulliRruga në të cilën rrallë shkohetPjesa e dytëAutoriScott PeckLibër për ngritjen shpirtërorePërktheuLatif AjrullaiShtëpia botueseAlbas, 2003f. 160Pesha: 0.17 Kg.

Volume discounts

Quantity Unit discount You Save
3 ALL502 Up to ALL1,507
ALL600
ALL510 Save 15%
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Rruga në të cilën rrallë shkohet
Pjesa e dytë
Author: Scott Peck
Libër për ngritjen shpirtërore
Translator: Latif Ajrullai
Publisher: Albas, 2003
Pgs. 160
Weght: 0.17 Kg.

Product Details
Te tjere
SKU000617
16 other products in the same category:

Reference: SKU001262

Publisher: Te tjere

Regjimi i Vjetër dhe Revolucioni, Alexis Tocqueville

(0)

Regjimi i vjetër dhe revolucioni, 1856, radhitet me klasikët e fushës si Scienza Nuova e Vico-s apo Fryma e Ligjeve e Monteskjesë, sepse veprës i jep vlerën e papërsëritshme "mpleksja e historisë së mirëfilltë me filozofinë historike". Ky është qëllimi dhe metoda e veprës e përcaktuar nga autori vetë.

Price ALL425 Regular price ALL500
More
In Stock

Reference: SKU000160

Publisher: Ideart

Filozofi i Paditur, Volter

(0)

Kush je? Nga vjen? Çfarë bën? Ç'do të bëhesh? Këto pyetje u drejtohen të gjitha qenieve të gjithësisë, por asnjëra nuk përgjigjet. Pyes bimët, cilat virtyte i bëjnë të rriten dhe përse e njëjta tokë prodhon fryte kaq të ndryshme?

Price ALL255 Regular price ALL300
More
Out-of-Stock

Publisher: Wordsworth Classics

Leviathan, Thomas Hobbes

(0)

Leviathan begins from some shockingly naturalistic starting-points: an analysis of human nature as being motivated by vain-glory and pride, and a vision of religion as simply the fear of invisible powers made up by the mind. Yet from these deliberately unpromising elements, Hobbes constructs with unparalleled forcefulness an elaborate, systematic, and...

Price ALL638 Regular price ALL750
More
In stock
chat Comments (0)