All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Histori e shkurter e estetikes, Elio Franzini, Maddalena Mazzocut-Mis
  • Histori e shkurter e estetikes, Elio Franzini, Maddalena Mazzocut-Mis

Histori e shkurter e estetikes, Elio Franzini, Maddalena Mazzocut-Mis

Rating 
ALL800.00
ALL640.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Histori e shkurtër e estetikës
Original: Breve storia dell'estetica
Category: Philosophy
Author: Elio Franzini, Maddalena Mazzocut – Mis
Albanian translator: Eldon Gjikaj
Publisher: Pika pa sipërfaqe
Year: 2018
Pgs: 201
Weight: 0.275 kg.
ISBN: 978-9928-185-53-2

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Histori e shkurter e estetikes, Elio Franzini, Maddalena Mazzocut-Mis

Histori e shkurter e estetikes, Elio Franzini, Maddalena Mazzocut-Mis

Write your review
16 other products in the same category:

Republika, Platoni

Review(s): 0

Kjo vepër e shkruar me qëllimin se si duhet të jetë një republikë ideale, për vite me radhë ka qenë burim i pashtershëm për shumë sisteme dhe bazë në formimin e strukturës së republikës moderne.

Price ALL320.00 Regular price ALL400.00
More
In stock

Reference: SKU001268

Publisher: Te tjere

Vullneti per dije, Michel Foucault

Review(s): 0

Title: Vullneti për dije, Historia e seksualitetit 1Category: PhilosophyAuthor: Michel FoucaultAlbanian translator: Kadri Meta, Orgest AziziPublisher: DukagjiniYear: 2008Pgs. 220Weight: 0.201 kgISBN: 978-99951-05-200-9

Price ALL560.00 Regular price ALL700.00
More
There are not enough products in stock