All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Njerezor, teper njerezor, Friedrich Nietzsche
  • Njerezor, teper njerezor, Friedrich Nietzsche

Njerezor, teper njerezor, Friedrich Nietzsche

Rating 
ALL1,200.00
ALL960.00 Save 20%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Njerëzor, tepër njerëzor
Original: Menschliches, Allzumenschliches : Ein Buch für freie Geister
Category: Philosophy
Author: Friedrich Nietzsche
Albanian translator: Taulant Hatia
Publisher: UEGEN
Year: 2012
Pgs: 344
Weight: 0.401 kg.
ISBN: 978-99943-31-52-9

Product Details
UEGEN
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Njerezor, teper njerezor, Friedrich Nietzsche

Njerezor, teper njerezor, Friedrich Nietzsche

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: 2703

Publisher: Plejad

Mbi njeriun, Thoma D'Akuini

Review(s): 0

Title: Mbi njeriunOriginal: Summa theologicaCategory: PhilosophyAuthor: Thoma D'AkuiniAlbanian translator: Enida RusiPublisher: PlejadYear: 2005Pgs. 262Weight: 0.334 kgISBN: 978-99943-719-8-3

Price ALL560.00 Regular price ALL700.00
More
In Stock

Publisher: Dija

Origjinat e totalitarizmit, Hannah Arendt

Review(s): 0

I botuar fillimisht në vitin 1951, Origjinat e totalitarizmit është renditur si një nga librat më të mirë joartistikë të shekullit të njëzetë dhe një nga analizat më të mprehta të regjimeve totalitare si nazizmi dhe stalinizmi. Arendt diskuton në këtë libër transformimin e klasave në masa, rolin e propagandës dhe përdorimin e terrorit në këtë formë të...

Price ALL1,260.00 Regular price ALL1,400.00
More
In stock

Reference: SKU000942

Publisher: Fan Noli

Miti i Sizifit, Albert Camus

Review(s): 0

Nëse ky mit është tragjik, kjo ndodh ngaqë heroi i tij është i vetëdijshëm. Në të vërtetë, çfarë vlere do të kishte vuajtja e tij, në qoftë se çdo hap do të ushqente shpresën për t'ia dalë mbanë?

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock