• Banner

  • Out-of-Stock
Menaxhmenti me teknologji informative ne praktike (plus DVD)
  • Menaxhmenti me teknologji informative ne praktike (plus DVD)

Menaxhmenti me teknologji informative në praktikë, Besnik Skenderi

ALL500
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Menaxhmenti me teknologji informative në praktikë (plus DVD in Albanian)(Management of Information Technology in Practice)

Category: Informatics

Author: Prof. Besnik Skenderi, MBA

Publisher: BSS

Year: 2009

Pgs. 190

Weight: 0.30 kg

ISBN: 978-99951-487-03-0

Product Details
Te tjere
SKU001479
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13KB)
2 other products in the same category:

Publisher: Pema

Krimi kibernetik, Misha Glenny

Në këtë libër magjepsës dhe bindës, Misha Glenny, autori i librit ndërkombëtarisht të njohur “McMafia”, zbulon tri kërcënimet themelore me të cilat përballemi në shekullin e njëzetenjëtë; krimin kibernetik, luftën kibernetike dhe spiunazhin industrial kibernetik.

Price ALL1,200
More
In stock
Comments (0)