• Banner

  • Out-of-Stock
Meso Windows 7 (libri plus DVD) ne shqip
  • Meso Windows 7 (libri plus DVD) ne shqip

Windows 7 book (including learning DVD in Albanian)

ALL500
Quantity
Out-of-Stock

Description

Title: Windows 7 (book includes learning DVD)

Author: Besnik SkenderiSkender Skenderi

Publisher: BSS

Year: 2010

Pgs. 160

Weight: 0.30 kg

ISBN: 978-9951-487-06-1

Product Details
Te tjere
SKU001478
2 other products in the same category:

Publisher: Pema

Krimi kibernetik, Misha Glenny

Në këtë libër magjepsës dhe bindës, Misha Glenny, autori i librit ndërkombëtarisht të njohur “McMafia”, zbulon tri kërcënimet themelore me të cilat përballemi në shekullin e njëzetenjëtë; krimin kibernetik, luftën kibernetike dhe spiunazhin industrial kibernetik.

Price ALL1,200
More
In stock
Comments (0)