All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Pamundesia e projektit europian, Fatos Tarifa
  • Pamundesia e projektit europian, Fatos Tarifa

Pamundesia e projektit europian, Fatos Tarifa

Rating 
ALL600.00
ALL480.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Pamundësia e projektit europian
Original: Pamundësia e projektit europian
Category: International relations
Author: Fatos Tarifa
Publisher: Minerva
Year: 2013
Pgs: 176
Weight: 0.221 kg.

Product Details
Onufri
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Pamundesia e projektit europian, Fatos Tarifa

Pamundesia e projektit europian, Fatos Tarifa

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU000394

Publisher: Albin

Konventa Evropiane per te drejtat e njeriut, Arben Puto

Review(s): 0

Title: Konventa Evropiane për të drejtat e njeriut në përqasje me Kushtetutën e Shqipërisë, vështrim krahasuesOriginal: Konventa Evropiane për të drejtat e njeriut në përqasje me Kushtetutën e Shqipërisë, vështrim krahasuesCategory: LawAuthor: Arben PutoPublisher: AlbinYear: 2002Pgs. 186Weight: 0.221 kg.

Price ALL460.80 Regular price ALL576.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001434

Publisher: UET Press

Marredheniet nderkombetare te lindjes se mesme, Louise Fawcett

Review(s): 0

Title: Marrëdhëniet Ndërkombëtare të Lindjes së MesmeOriginal: International Relations of the Middle EastCategory: International RelationsAuthor: Louise FawcettAlbanian translator: Enri HidePublisher: UET PressYear: 2010Pgs. 332Weight: 0.557 kgISBN: 978-99956-39-18-1

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In Stock

Reference: SKU001450

Publisher: LIRA

Krishterimi, Judaizmi, Islami dhe Mendimi Perendimor

Review(s): 0

Title: Krishtërimi, Judaizmi, Islami dhe Mendimi PerëndimorOriginal: Le christianisme, le judaisme, l'islam et la pensée occidentaleCategory: Political scienceAuthor: France FaragoAlbanian translator: Bajram MuçaPublisher: LiraYear: 2007Pgs. 408Weight: 0.627 kgISBN: 978-99956-655-7-9

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In Stock

Reference: SKU000398

Publisher: Albin

Neper analet e diplomacise Angleze, Arben Puto

Review(s): 0

Title: Nëpër analet e diplomacisë Angleze, mbi politikën e Britanisë së Madhe ndaj Shqipërisë gjatë luftës së II BotëroreOriginal: Nëpër analet e diplomacisë Angleze, mbi politikën e Britanisë së Madhe ndaj Shqipërisë gjatë luftës së II BotëroreCategory: LawAuthor: Arben PutoPublisher: AlbinYear: 2001Pgs. 203Weight: 0.181 Kg.

Price ALL384.00 Regular price ALL480.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001158

Publisher: AIIS - Tirana Times

Bazat e marredhenieve nderkombetare, Karen A. Mingst

Review(s): 0

Title: Bazat e marrëdhënieve ndërkombëtareOriginal: Essentials of international relationsCategory: Marrëdhëniet ndërkombëtareAuthor: Karen A. MingstAlbanian translator: Tonin BeciPublisher: AIIS Tirana TimesYear: 2010Pgs. 404Weight: 0.674 kgISBN: 978-99943-742-74

Price ALL1,200.00 Regular price ALL1,500.00
More
There are not enough products in stock