• Banner

Qeni-Njeri, përralla e dy koteleve, Dav Pilkey
  • Qeni-Njeri, përralla e dy koteleve, Dav Pilkey

Qeni-Njeri, përralla e dy koteleve, Dav Pilkey

ALL1,000
Quantity
In stock

Description

Title: Qeni-Njeri, përralla e dy koteleve
Original: Dog Man, a Tale of Two Kitties
Category: Graphic Novel
Author: Dav Pilkey
Translator: Anila Duka
Publisher: Bota Shqiptare
Year: 2022
Pgs. 260
Weight: 0.62 kg
ISBN: 978-9928-00-461-1
This book is in Albanian
Format: Hardcover

Product Details
Bota Shqiptare
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001242

Publisher: Kokona

Përralla e peshkatarit dhe e peshkut të artë, A. S. Pushkin

Letërsia ruse hyri në fazën më të ndritur të saj me veprat e poetit dhe prozatorit Aleksander Sergeyevich Pushkin. Ai me guxim dhe lehtësi zhbiroi tërë burimet e shkuara të gjuhës letrare ruse dhe krijoi një sinteze të re gjuhësore ruse e cila vazhdon edhe në ditët e sotme.

Price ALL200
More
In stock

Publisher: Dituria

Princesha Histaminë, Erik Orsenna

Përshëndetje! Unë quhem Histaminë dhe jam njëmbëdhjetë vjeçe. Thonë se jam shumë e bukur (kjo s'ka diskutim) dhe e padurueshme (për këtë kundërshtoj!). Ndryshe nga ju, unë nuk duroj asgjë të padurueshme: njerëzit që vijnë erë të keqe, njerëzit që gënjejnë, njerëzit shumë të trishtuar ose shumë të lumtur, saqë nuk luajnë as gishtin, për të bërë ndonjë gjë...

Price ALL600
More
In stock
Comments (0)