All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Mos ki frike ke djemte ne Amerike, Stacy Sullivan
  • Mos ki frike ke djemte ne Amerike, Stacy Sullivan

Mos ki frike ke djemte ne Amerike, Stacy Sullivan

SKU000457
Rating 
ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
There are not enough products in stock

Description

Title: Mos ki frikë ke djemtë
Category: History
Author: Stacy Sullivan
Albanian translator: Etleva Sakajeva – Sofroni
Publisher: 55
Year: 2008
Pgs. 362
Weight: 0.751 kg.

Product Details
SKU000457
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Mos ki frike ke djemte ne Amerike, Stacy Sullivan

Mos ki frike ke djemte ne Amerike, Stacy Sullivan

Write your review
16 other products in the same category:

Shën Kolli Mesopotam, Sarandë, Aleksandër Meksi

Review(s): 0

Ndër monumentet e trashëgimisë kulturore të vendit tonë, monumentet e periudhës gati mijëvjeçare bizantine zënë një vend mjaft të rëndësishëm. Nga kjo kohë ruhen mjaft fortifikime e qendra qytetare si dhe një numër jo i vogël kishash, të cilat, si dëshmi materiale, me vlerat që kanë, hedhin dritë për një periudhë të gjatë historike të shqiptarëve dhe...

Price ALL2,700.00 Regular price ALL3,000.00
More
In stock

Brand: Botart

Tito dhe shokët, Joze Pirjevec

Review(s): 0

Roli i Titos në krijimin e Partisë Komuniste të Shqipërisë dhe organizimin e rezistencës antifashiste. Përse kishte frikë prej shqiptarëve, raportet e vështira me Enver Hoxhën dhe infiltrimi i agjentëve nga Shqipëria në Kosovë...

Price ALL2,250.00 Regular price ALL2,500.00
More
In stock