All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Udhëtim në tri kohë, Adrian Civici
  • Udhëtim në tri kohë, Adrian Civici

Udhëtim në tri kohë, Adrian Civici

Rating 
ALL1,500.00
ALL1,200.00 Save 20%
Quantity
In stock

Description

Title: Udhëtim në tri kohë, dialog me Alda Bardhylin (hard cover)
Category: Economy
Author: Adrian Civici
Publisher: Onufri
Year: 2019
Pgs: 440
Weight: 0.848 kg.
ISBN: 978-9928-261-69-4

Product Details
Onufri
Reviews

Write your review

Udhëtim në tri kohë, Adrian Civici

Udhëtim në tri kohë, Adrian Civici

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

E drejta e konkurrencës në Shqipëri, Rezana Konomi, Pajtim Melaniarta Konomi, Pajtim Melani

Review(s): 0

Lexuesi në përgjithësi, studentët, por veçanërisht studiuesit, do të gjejnë në këtë libër të gjitha dimensionet kombëtare dhe ndërkombëtare të doktrinës së konkurrencës duke përfshirë zhvillimet teorike të sjelljes së firmës, dinamikën legjislative, veçoritë e zbatimit të ligjit në praktikë dhe rishikimin gjyqësor. Për më tepër, vlera aplikative e botimit...

Price ALL1,200.00 Regular price ALL1,500.00
More
In stock

Publisher: Skanderbeg Books

Hienat bankare, Joris Luyendijk

Review(s): 0

Mjafton të jesh kureshtar, që të nisësh të shkruash këtë libër, siç bëri Joris Luyendijk. Çfarë ndodh pas atyre kullave të xhamta, që thyejnë ditën dritën e diellit dhe i japin ndriçim qytetit netëve dhe ditëve të zymta? Atij qyteti ku lëviz jeta jonë, ku mbase vlera e atyre të hollave të mbetur në xhepat tanë, është jo vetëm një fjalë e harruar, por edhe...

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Adults in the Room, Yanis Varoufakis

Review(s): 0

Despite the mass support of the Greek people and the simple logic of his arguments, he succeeded only in provoking the fury of Europe’s political, financial and media elite. But the true story of what happened is almost entirely unknown – not least because so much of the EU’s real business takes place behind closed doors.

Price ALL1,300.00 Regular price ALL1,625.00
More
In stock