Reference: SKU000001

Brand: Mitrush Kuteli

Tregime të moçme shqiptare, Mitrush Kuteli

Review(s): 0

Përrallat e treguara nga Mitrush Kuteli përbëjnë pjesën më të rëndësishme të letërsisë shqiptare, një frymëzim për një numër të madh veprash të tjera letrare që pasuan përgjatë dekadave. Tregime të Motshme Shqiptare përbën një klasik të të gjitha kohërave.

Price ALL700.00
More
In stock

Reference: SKU001180

Brand: Onufri

Aksidenti, Ismail Kadare

Review(s): 0

Title: AksidentiOriginal: AksidentiCategory: NovelAuthor: Ismail KadarePublisher: OnufriYear: 2010Pgs. 274Weight: 0.347 kgISBN: 978-99956-87-12-0

Price ALL800.00
More
In stock
All best sellers
  • Banner

Zero te nje, Peter Thiel, Blake Masters
  • Zero te nje, Peter Thiel, Blake Masters

Zero te nje, Peter Thiel, Blake Masters

Rating 
ALL1,400.00
Quantity
In stock

Description

Title: Zero te një, shënime për biznese fillestare ose si të ndërtohet e ardhmja (hard cover)
Original: Zero to One: Notes on Startups, or Hoë to Build the Future
Category: Business
Author: Peter Thiel, Blake Masters
Albanian translator: Jehona Xhaferi
Publisher: Pema
Year: 2016
Pgs: 218
Weight: 0.365 kg.
ISBN: 978-9951-721-12-7

Product Details
Te tjere
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Zero te nje, Peter Thiel, Blake Masters

Zero te nje, Peter Thiel, Blake Masters

Write your review
16 other products in the same category:

Reference: 2485

Brand: IDK

E nxehte, e rrafshet dhe e mbipopulluar, Thomas Friedman

Review(s): 0

Title: E nxehtë, e rrafshët dhe e mbipopulluarOriginal: Why we need a green revolution and how it can renew AmericaCategory: EconomicsAuthor: Thomas L. FriedmanAlbanian translator: Maklen Misha, Virgjil Muci, Xhimi Llazri, Marenglen PepaPublisher: IDKYear: 2010Pgs. 400Weight: 0.603 kgISBN: 978-99956-810-9-8

Price $8.10 Regular price $9.50
More
In Stock