All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Shtatzania, Virginia Beckett, Sue Latchern

SKU000877
Rating 
ALL700.00
ALL630.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description

Title: Shtatzania
Category: Medicine
Author: Virginia Beckett, Sue Latchern
Albanian translator: Klodian Lleshi
Publisher: Lindje – Perëndime
Pgs. 176
Weight: 0.211 kg.
ISBN: 978-99943-871-3-7

Product Details
Te tjere
SKU000877
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Shtatzania, Virginia Beckett, Sue Latchern

Shtatzania, Virginia Beckett, Sue Latchern

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Brand: Vernon Publishing

Speak albanian with confidence, Kathryn Church

Review(s): 0

Kathryn Church earned her Bachelor of Arts Degree in Spanish, Linguistics and Education from the University of Wisconsin and a Master of Arts degree from Arizona State University. She also studied French and several other languages. She had a language school in Arizona which taught more than 20 languages.

Price ALL3,150.00 Regular price ALL3,500.00
More
In stock

Brand: EDFA Botime

Fjalor Shqip-Spanjisht, Izvi Koçi, Kristofor Ndreu

Review(s): 0

Ky fjalor ofron:  •Rreth 20 000 fjalë dhe shprehje nga më të përdorshmet në gjuhën letrare shqipe.  • Ndihmon për të komunikuar me lehtësi në jetën e përditshme.  • Përmban terma nga më kryesoret të shkencës, artit e të profesioneve të ndryshme.  • I përshtatshëm për tu mbajtur me vete kudo.

Price ALL990.00 Regular price ALL1,100.00
More
In stock