All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

Megan: Princesha Hollivudiane, Andrew Morton

Rating 

Biografia e plotë e aktores amerikane dhe aktivistes së ccështjeve humanitare, shkruar nga biografi më i shitur në botë, Andrew Morton.

ALL1,200.00
ALL1,080.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Titulli: Megan: Princesha Hollivudiane

Origjinali: Meghan: A Hollywood Princess

Gjinia: Biografi

Autori: Andrew Morton

Shqipëroi: Sonja Bashaj, Xhorxhina Jani

Shtëpia botuese: Muza

Viti: 2020

Fq. 272

Pesha: 0.48

ISBN: 9789928454200

 

1. Familja mbretërore. 2. Biografia. 3. Meghan. 4. Dukesha e Sussex. 4. Harry, Duka i Sussex. 5. Britania e Madhe

Product Details
Muza
Reviews

Write your review

Megan: Princesha Hollivudiane, Andrew Morton

Megan: Princesha Hollivudiane, Andrew Morton

Biografia e plotë e aktores amerikane dhe aktivistes së ccështjeve humanitare, shkruar nga biografi më i shitur në botë, Andrew Morton.

Write your review
16 other products in the same category:

Publisher: Dituria

Erotika, Janis Ricos

Review(s): 0

Poezitë e tij flasin për ngjizjen mishtore, për frikën e humbjes së të dashurës, për mrekullinë e aktit erotik, për botën parë me sytë e dashurisë. Përshkrimet e tij janë tejet të gjalla, tejet tunduese, tejet të prekshme dhe të pakapshme njëkohësisht. 

Price ALL640.00 Regular price ALL800.00
More
In stock

Reference: SKU000658

Publisher: OMSCA-1

Uje per elefantet, Sara Gruen

Review(s): 0

Title: Ujë për elefantëtCategory: NovelOriginal: Water for ElephantsAuthor: Sara GruenTranslated in Albanian: Eva ThemeliPublisher: OMSCA 1Year: 2008Pgs. 392Weight: 0.45 kg.ISBN: 978-99943-4134-4  

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
There are not enough products in stock

Reference: SKU001521

Publisher: Pegi

Shkrimi sekret, Sebastian Barry

Review(s): 0

Title: Shkrimi sekretOriginal: The secret scriptureCategory: NovelAuthor: Sebastian BarryAlbanian translator: Eta LlambroPublisher: PegiYear: 2010Pgs. 292Weight: 0.37 kgISBN: 978-99956-58-37-3  

Price ALL560.00 Regular price ALL700.00
More
In Stock

Publisher: IDK

Vepra në të zezë, Marguerite Yourcenar

Review(s): 0

Duke krijuar personazhin e Zenonit, alkimist e mjek i Europës i shekullit të XVI, Marguerite Yourcenar s'na rrëfen thjesht historinë tragjike të një njeriu të jashtëzakonshëm. Ajo ia del mbanë të na sjellë një tablo të gjallë, më gjithë ngjyrat e saj të pasura, të gjithë një epoke e të realitetit të saj të vrazhdë dhe brutal.

Price ALL800.00 Regular price ALL1,000.00
More
In stock

Reference: SKU001327

Publisher: Toena

Djalli dhe zonjusha Prym, Paulo Coelho

Review(s): 0

Kush është i Huaji i çuditshëm që një ditë arriti të turbullojë qetësinë e fshatit të vogël Viskos, prej 281 banorësh, pjesa më e madhe të moshuar? Përse plaka Bertë e shikon të ecë "së bashku me Djallin"? Çfarë propozimi të tmerrshëm mbart në vetvete i Huaji?

Price ALL400.00 Regular price ALL500.00
More
There are not enough products in stock