All best sellers
  • Banner

  • Reduced price

E zhveshur perpara teje, Sylvia Day

2622
Rating 

Title: E zhveshur përpara teje
Original: Bared to you
Category: Novel
Author: Sylvia Day
Albanian translator: Meril Orti
Publisher: Omsca – 1
Year: 2012
Pgs. 416
Weight: 0.40 kg
ISBN: 978-9928-132-18-5

 

ALL1,000.00
ALL900.00 Save 10%
Quantity
In Stock

Description

Title: E zhveshur përpara teje
Original: Bared to you
Category: Novel
Author: Sylvia Day
Albanian translator: Meril Orti
Publisher: Omsca – 1
Year: 2012
Pgs. 416
Weight: 0.40 kg
ISBN: 978-9928-132-18-5

 

Product Details
OMSCA-1
2622
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

E zhveshur perpara teje, Sylvia Day

E zhveshur perpara teje, Sylvia Day

Title: E zhveshur përpara teje
Original: Bared to you
Category: Novel
Author: Sylvia Day
Albanian translator: Meril Orti
Publisher: Omsca – 1
Year: 2012
Pgs. 416
Weight: 0.40 kg
ISBN: 978-9928-132-18-5

 

Write your review
You might also like

Reference: 2817

Brand: OMSCA-1

E pasqyruar tek ti, Sylvia Day

Review(s): 0

Title: E pasqyruar tek ti (Roman i serisë "Crossfire")Original: Reflected in youCategory: NovelAuthor: Sylvia DayAlbanian translator: Meril OrtiPublisher: Omsca- 1Year: 2012Pgs. 390Weight: 0.37 kg.ISBN: 978-992-81-3221-5  

Price ALL900.00 Regular price ALL1,000.00
More
In Stock
16 other products in the same category:

Brand: Aleph

Shkojmë grabisim kuaj, Per Petterson

Review(s): 0

Ngjarjet që pasuan , vdekja aksidentale e një fëmije, ndjenja e fajit të shokut më të mirë dhe zhdukja e tij e papritur, vendimi i babait  që ta braktisë familjen për një grua tjetër, të gjitha këto do t’a trondisin përgjithmonë jetën e Trondit.

Price ALL810.00 Regular price ALL900.00
More
In stock