All best sellers
  • Banner

  • Reduced price
Zoti Guajn, Alessandro Baricco
  • Zoti Guajn, Alessandro Baricco

Zoti Guajn, Alessandro Baricco

Rating 
ALL700.00
ALL630.00 Save 10%
Quantity
In stock

Description

Title: Zoti Guajn
Original: Mr. Gwyn
Category: Novel
Author: Alessandro Baricco
Albanian translator: Adrian Beshaj
Publisher: Dudaj
Year: 2016
Pgs: 176
Weight: 0.201 kg.
ISBN: 978-99943-0-430-1

Product Details
Attachments
Download
KATËR HAPA PER TE POROSITUR

Short guide in Albanian on how to order books in 4 easy steps

Download (292.13k)
Reviews

Write your review

Zoti Guajn, Alessandro Baricco

Zoti Guajn, Alessandro Baricco

Write your review
You might also like
16 other products in the same category:

Reference: SKU001330

Brand: Toena

Zahiri, Paulo Coelho

Review(s): 0

Një ditë, një shkrimtar i famshëm zbulon se gruaja, korrespondente lufte, e ka braktisur pa lënë gjurmë dhe pa i dhënë asnjë shpjegim. Pavarësisht suksesit që vazhdon të gëzojë dhe një dashurie të re, që bëhet pjesë e të përditshmes së tij, mendimi i mungesës së gruas vazhdon ta mundojë dhe i pushton mendjen derisa e hedh në një përhumbje totale.  

Price ALL810.00 Regular price ALL900.00
More
In Stock